katalończyk 100
Dołączył/a: styczeń 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mimo że gra narazie znakomicie proszę nie zapominać że wypłacenie klauzuli(40mln!!) po miesiącu negocjacji za zawodnika z ligi chińskiej jest dnem.
4
Nie rozumiem chwalenia Martineza, ten zawodnik ma już 23 lata, jak narazie grał tylko w rezerwach kilku klubów, w tym wieku nie można popełniać takich błędów jeśli sie mysli o grze w 1 drużynie jednego z najlepszych klubów na świecie
3
Transfer bez sensu, to juz lepiej dac szanse Munirowi bo Gabigol to zawodnik o identycznej charakterystyce
0
Wydaje sie że tylko Alena ma szanse zaistnieć w przyszłości w pierwszej drużynie. Naprawde słabo to wygląda
3
Kontuzja Alvesa? ,,7'' z Huesci czeka na Douglasa.
0
Kupić Cuadrado, do listopada może być prawym skrzydłowym i stworzyć tercet obok Leo i Neya lub prawym obrońcą i fajnie było by kupić Dorie i wypożyczyć do jakiegoś hiszpańskiego klubu. A tak to mamy niezłe talenty w Barcie B.
1
Przykre, że niektórzy oceniają Daniego za jeden sezon, jeszcze 2-3 lata temu najlepszy prawy obrońca świata...
7
I tak ma być. Myślę, że następny sezon w wykonaniu Alexisa będzie jeszcze lepszy :)
0
A Marquinhos to nie prawy, wszystko zależy od trenera, przykład Piszczek
1
No chyba że tak tylko jego nominalna pozycja to środek, wolałbym Cuadrado ale ani ja ani Ty nie robimy w Barcelonie transferów, pozyjemy zobaczymy ;)
2
Myśle 35 mln i mamy niesamowitego obrońce, Pique, Benatia, Bartra i ograny w lidze hiszpańskiej np. Inigo a nie żaden Marqunios za niewiadomo ile.
1
Niech zagra najpierw pełny sezon w Barcelonie B. Treningi z pierwszym zespołem + Puchar Hiszpanii (2l-ligowy zespół) może na ligowe beniaminka, fajnie by go zobaczyć na fałszywej ,,9'' na lewej Ney i na prawej Leo. Najważniejsze, że La Masia ciągle produkuje taleny!
2
Nie,nie,nie. On ma zostać, Popatrzmy na jego statystyki, za które go sprzedawali w poprzednim sezonie. Do tego zapierdziela w każdym meczu a wczorajszym golem zamknął usta wszystkim. Chyba najbardziej niedoceniany zawodnik na świecie :(
0
Mangale i Schara najlepiej. Młodzi, wysocy obrońcy, którzy przychodzą głodni sukcesów. Wczoraj Laporte się z dobrej strony pokazał, nie raz zatrzymał Leo.
0
Mamy jeszcze ligę i puchar, pokażmy że chcemy!
0
Tekst trochę mi przypomina rozdział z biografii Neymara pt. ,,Potwór''. Moim zdaniem jego transfer dał nam nowe możliwości. Przecież młody Brazylijczyk też potrafi wziąć na siebie ciężar gry, zrobić coś z niczego. Najlepiej by było gdyby Tata rozłożył siły po całej drużynie. Bez Messiego, Neymar, Alexis czy Pedro grali wspaniale. Wyobraźcie sobie ich w takiej formie przy najlepszym cracku na świecie. Wtedy atak nie do zatrzymania, kiedy przy jednym jest 3 obrońców podają do drugiego i tak dalej. Wracając do tematu Neya nie można krytykować bo nawet sezon się jeszcze nie skończył.
0
Widzę że połowa osób by go sprzedała ale prawda jest taka że Busi nie zagra wszystkich meczów w sezonie na pełnych obrotach...
0
Brawo Yaya, szukanie winy u sędziego to szczyt prostactwa przy ,,spalonym'' Cesca i niewidzialnej ręki Clichiego (?) .
0
Tylko nie Luiz. Schar, Musachio lub Inigo i stopniowo tego wybranego wprowadzać do składu. A z Rafinha to oby dostawał tyle szans co w tym sezonie Roberto :)
0
Manitka musi być bo niedługo trudne mecze :)
0
Serio? Bale wygrywał mecze sam strzałami z dystansu w Tottenthamie, dostał najlepszego piłkarza sezonu najlepszej ligi na świecie i dobrze zaczął w Realu . Nie rozśmieszaj mnie :) Ale szczerze nie rozumiem tych składów bo w trójce pomocników 2 nominalnych skrzydłowych i ofensywny ;o
0
VV - Dani/Martin ciężko wybrać, Pique, Bartra, Alba - Busi , Iniesta, Cesc - Pedro/Alexis, Leo , Ney . Tak było by fajnie ale Tata jest tu trenem nie kibice. Chociaż pomysł z Messim wchodzącym z ławki ciekawy :)
0
Moim zdaniem zmiana pokoleniowa powinna następować wcześniej. Tacy gracze w wieku 19 lat powinni już zdobywać minuty w końcówkach, grać w pucharze króla. Najgorsze jest ta chora reguła a mianowicie ''Barca musi wygrywać wszystko i zdobywać wszelkie rekordy''. Dzięki temu kolejni trenerzy (przykład Tito i Taty) są pod ogromną presją i nawet przy pewnym wygraniu ligi stawiają na tych czołowych graczy. Niestety, koniec kariery Puyola i Xaviego zbliża się coraz szybciej a perełka która mogła być jego zastępcą ucieka nam do Bayernu. Trzeba w końcu zaryzykować. Przykładem tego jest Juventus i Pogba. Marchiso (nwm jak się pisze) Pirlo, Vidal. Niby nie ma miejsce dla jakiegoś młokosa skoro ma się takich graczy. A jednak zaryzykowali Paul wszedł do drużyny idealnie i jest teraz kluczowy. Wszyscy mowili że Thiago idzie siedzieć na ławie ale Pep też zaryzykował i stawia młodego Hiszpana często za samego Schweisteinegera. Mam jedynie nadzieje że Tata nie popełni tego błędu Vilanowy. Nie wypuści Bartry,Montoyi,Sergi'ego czy Tello oraz Deu. Takie jest moje zdanie.
0
Piękne są takie historie gdy dziecko wychowujące się w nędzy staję piłkarzem i jeszcze dostaje złotą piłkę :')
0
Chyba najrówniej grający środkowy obrońca u Nas. Chciałbym zobaczyć go w meczu z Atletico lub którymś z City. Wydaje mi się że jest już gotowy na najważniejsze mecze :)
0
Bramka Alexisa z wolnego palce lizać. Aż chilijczyk rozradował nam Tate :D
0
Musi zostać. W następnym sezonie miejsce na prawej obronie jest zarezerwowane dla Martina! :D
0
Młody, utalentowany bramkarz którego chciało kilka europejskich gigantów za 10 mln? Brawo Rosell ! Oby to była prawda.
0
I dobrze, tam powinien grać regularnie. Pamiętam jak kiedyś był lepszy od Tello niestety kontuzje :(
0
Deulofeu- najmniej minut, gra w najlepszej lidze, najlepsze statystyki, czemu w artykule jest wspomniane o jego bram ce w pucharze a nie o golu z Arsenalem zapewniającym 1 punkt? :)